Najlepsze wydarzenia muzyczne w jednym miejscu!

Uffie, koncert w Polsce, fot. mat. prasowe organizatora

Uffie powraca do Polski po wielu latach – koncert 05 marca w Klubie Stodoła (Open Stage) w Warszawie

Anna-Catherine Hartley, znana jako Uffie, jest artystką i ikoną mody pochodzącą z Los Angeles. Wcześniej pracowała z Ed Banger Records, gdzie zetknęła się z francuskimi producentami muzyki elektronicznej z początków XXI wieku. 5 marca 2023 roku wystąpi w Klubie Stodoła (Open Stage) w Warszawie.

Uffie w trakcie swojej kariery, osiągnęła wiele sukcesów, w tym m.in. jej pierwszy viralowy hit „Pop The Glock”, który został opublikowany na MySpace i wyróżnił ją w czasach bloghouse’u w muzyce elektronicznej. Wspólnie z francuskim duetem Justice nagrała „TThhEe PPaARRtTYY”, który później znalazł się na nominowanej do Grammy płycie „Cross” w 2007 roku. Jej debiutancki album „Sex Dreams and Denim Jeans” został nominowany do francuskich Victoires de la Musique w kategorii Najlepszy Album Muzyki Elektronicznej w 2010 roku. W ciągu lat Uffie współpracowała z wieloma gwiazdami, takimi jak Pharrell Williams, Charli XCX, Galantis, Mr. Oizo i wielu innych.

Po kilku latach nieobecności, Uffie powróciła w 2018 roku z singlem „Drugs” z EP „Tokyo Love Hotel”. W ubiegłym roku wzięła udział w projekcie artystycznym współpracując z Jamem Suttonem, który zawierał marmurową rzeźbę i doświadczenie z A.I., oraz nową piosenkę „Ego”. Właśnie dołączyła do Toro y Moi’s Company Records i przygotowuje się do nowego rozdziału w swojej karierze artystycznej. Obecnie Uffie pisze muzykę wspólnie z takimi artystami jak Sega Bodega, Blessed Madonna, Pink, Khalid, Greyson Chance, Misterwives, Blu DeTiger, VINCINT i Tega & Sara.

Źródlo: informacja prasowa Live Nation


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *