Najlepsze wydarzenia muzyczne w jednym miejscu!

Jeshi koncert w Polsce

Jeshi – pierwszy występ w Polsce już 13 marca w Warszawie!

Debiutancki występ Jeshi w Polsce odbędzie się w Warszawie, 13 marca 2023 w Klubie Hybrydy. Bilety na koncert Jeshiego będą dostępne w sprzedaży od 10 lutego (piątek) od godziny 12 na stronie Livenation.pl.

Podróż Jeshi w tworzeniu albumu Universal Credit, który jest jego wzruszającym debiutem, rozpoczęła się od chęci przekazania swojej muzyki dalej i wyrażenia czegoś, czego nie powiedział na swoich EP-kach takich jak „BAD TASTE” z 2020 roku czy „The Worlds Spinning Too Fast”. Rezultatem jest album, który można określić jako radykalny akt empatii, zwracający uwagę na analizę społeczeństwa i próbę zniwelowania różnic pomiędzy bogatymi i biednymi. Universal Credit to album, który ponownie ujawnia prawdę o uprzedzeniach i demonizacji człowieczeństwa. Pokazuje, że nikt nie jest odporny na ubóstwo czy niedostatek, a także że szczęście odgrywa kluczową rolę w przeznaczeniu każdej osoby.

„Wychowywałem się w rodzinie, która korzystała z pomocy, a to było normalne w moim życiu” – mówi Jeshi. „Jestem bardzo świadomy, że to nie czyni cię złą osobą”.

To prosty przekaz i zaproszenie do podstawowej empatii. W kapitalistycznym społeczeństwie napędzanym chciwością i gniewem, mówienie o tym głośno może pomóc. Zmagania nie są przestępstwem.

Na płycie Universal Credit artysta ujawnił swoje głębsze intencje i przesłanie.

Nie chciałem, być tym, który mówi: 'Spójrz na stan kraju’. Nie ma tam żadnego politycznego przekazu. Chciałem po prostu wziąć frazę Universal Credit i nadać jej moc. Wprowadzić trochę dumy w słowa, które często są wykorzystywane przeciwko ludziom. Chciałem stworzyć coś, co będzie trwałe i z czym ludzie naprawdę się zwiążą. Nie mogę tego zrobić, niczego nie ukrywając.

Źródło: informacja prasowa Live Nation


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *