Najlepsze wydarzenia muzyczne w jednym miejscu!

Lisa Gerrard i Jules Maxwell z Dead Can Dance świętują 15-lecie Soundedit w Teatrze Wielkim w Łodzi!

Soundedit, Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych, obchodzi swoje 15-lecie z wielką pompą. Festiwal odbędzie się między 11 a 14 listopada. Jako wydarzenie specjalne zapowiedziany został koncert Lisy Gerrard i Jules’a Maxwella, dwóch znanych artystów związanych z zespołem Dead Can Dance. Ten unikalny koncert odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi, 1 lipca.

Wspólne wykonanie albumu „Burn”

Koncert będzie okazją do zobaczenia na żywo wykonania albumu „Burn”, który został wydany w 2021 roku. Na bazie improwizacji muzycznej, dokonanej w studiu Lisy, powstało to porywające dzieło, które na koncercie z pewnością zaskoczy świeżymi interpretacjami.

Emocjonujący występ z wizualną oprawą”

Planowane są nie tylko specjalne aranżacje utworów, ale również dbałość o ich wizualne oprawienie. Bazuje ono na filmach autorstwa polskich reżyserów: Michała Sosny i Jacoba Chelkowskiego oraz uznanego angielskiego animatora Davida Danielsa, co zapowiada emocjonujący i niesamowicie atrakcyjny występ.

Spotkanie z wybitnymi artystami

Lisa Gerrard to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii muzyki. Jej kontralt o wyjątkowej barwie można usłyszeć nie tylko w nagraniach Dead Can Dance, ale i w solowych projektach. Występowała m.in. z Hansem Zimmerem i Zbigniewem Preisnerem. Z kolei Jules Maxwell to utalentowany irlandzki kompozytor teatralny i filmowy, klawiszowiec w zespole Dead Can Dance.

Szczegóły koncertu

Koncert Lisy Gerrard i Jules’a Maxwella odbędzie się w sobotę, 1 lipca o godz. 19.00, w Teatrze Wielkim w Łodzi (Plac Dąbrowskiego). Bilety w cenie od 99 zł do 249 zł są dostępne na portalu bilety24.pl. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Fot. mat. prasowe Organizatora


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *