Najlepsze wydarzenia muzyczne w jednym miejscu!

Judas Priest, fot. mat. prasowe Organizatora

Judas Priest: legenda metalu powraca na europejską trasę koncertową

Judas Priest, wybitna brytyjska formacja metalowa, zapowiedziała dzisiaj swoją najnowszą trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się 24 marca 2024 roku. Pierwszym przystankiem będzie Frankfurt w Niemczech. Dodatkową atrakcją będzie obecność gości specjalnych: Saxon i Uriah Heep. W Polsce koncert zespołu odbędzie się 30 marca 2024 roku w TAURON Arena Kraków.

Zespół, który zdobył miano jednego z najbardziej pracowitych w branży metalowej, został wprowadzony do Rock & Roll Hall of Fame w 2022 roku. Wcześniej w tym samym roku Judas Priest wyruszył w przełożoną światową trasę koncertową, obchodzącą 50-lecie istnienia grupy. Trasa obejmowała występy w USA, Europie, Meksyku i Ameryce Południowej.

Bilety na europejską trasę Judas Priest będą dostępne od 1 czerwca 2023 roku na stronie LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się dzień wcześniej, 31 maja, o godzinie 11:00.

W 2023 roku zespół nie zwalnia tempa i kontynuuje prace nad nowym albumem studyjnym, który ma ukazać się na początku 2024 roku, tuż przed rozpoczęciem trasy. Zapowiedź tej trasy to kolejne potwierdzenie, że Judas Priest, mimo upływu ponad 50 lat od założenia, wciąż utrzymuje swoją pozycję jako jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie.

Więcej szczegółów na temat trasy koncertowej, w tym o kolejnych przystankach po Europie, USA i innych miejscach, zostanie ujawnionych wkrótce. Fani powinni na bieżąco śledzić oficjalne kanały zespołu, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Trasa 2024 to nie tylko kolejna okazja do usłyszenia na żywo nieśmiertelnych hitów Judas Priest, ale także prawdopodobnie pierwsza okazja do odkrycia na żywo utworów z nadchodzącego albumu. Czy zespół, który przez ponad pół wieku udowadniał swoją innowacyjność i wpływ na gatunek, ma jeszcze niespodzianki w zanadrzu? Szykujcie się na emocjonującą muzyczną podróż z Judas Priest w 2024 roku!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *