Najlepsze wydarzenia muzyczne w jednym miejscu!

David Garrett, fot. mat. prasowe organizatora

David Garrett na kinowych ekranach

Zobacz Davida Garretta, najszybszego skrzypka świata, na wielkim ekranie! Wejdź w świat niezwykłego koncertu w Arena di Verona i dołącz do grona kilku tysięcy fanów, którzy wzięli w nim udział. Koncert zostanie pokazany 9 marca w wybranych kinach sieci Helios na terenie Polski. Jeśli jednak chcesz zobaczyć Davida na żywo, bądź na koncercie 18 kwietnia w Warszawie. Bilety są dostępne na stronie biletserwis.pl.

David Garrett to artysta, który jest uważany za „największego skrzypka swojego pokolenia” i jest jednym z najbardziej popularnych muzyków, którzy nie boją się przełamywać brzmieniowych schematów. Dzięki swojej miłości do muzyki i wirtuozerskiemu talentowi, Garrett łączy świat popu i rocka z klasyką, co pozwala mu zarazić publiczność swoją twórczością na całym świecie. Jego wizerunek na scenie – często występujący w podartych jeansach i związanych w kucyk włosach – bardziej przypomina gwiazdę rocka, ale dzięki temu jego muzyka trafia do bardzo młodych fanów.

David jest równie kochany za wyjątkowe interpretacje rockowych hitów takich jak „Purple Rain” i „Smells Like Teen Spirit”, a także klasycznych utworów, takich jak „V Symfonia” Beethovena czy „Clair de Lune” Debussy’ego. W zeszłym roku, po latach grania muzyki rozrywkowej, Garrett powrócił do swoich korzeni, czyli klasyki, którą najlepiej utożsamia się z. Nagrał płytę „ICONIC”, która jest inspirowana legendarnymi utworami skrzypków, takich jak Bach, Dvořák, Gluck, Kreisler, Mendelssohn i Schumann. Ten repertuar będzie głównym tematem w koncertach Davida w Europie.

David Garrett

Źródło: informacja prasowa Prestige MJM,
Fot. główne: David Garrett, fot. mat. prasowe organizatora


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *